Elif Yamaç

İşveren İlişkileri Yöneticisi

Elif, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezundur.

Elif ekibe katılmadan önce, insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı şirketlerinde Kıdemli İşe Alım Danışmanı pozisyonunda çalıştı. Daha öncesinde ise İktisat Yatırım Menkul Kıymetler’de İnsan Kaynakları Müdürü ve Turkcell İletişim Hizmetleri’nde İşe Alım Müdürü pozisyonlarında görev aldı.

2015 yılından bu yana Kariyer Gelişim ve İşveren İlişkileri Yöneticisi olarak çalışan Elif, 2012-2015 yılları arasında Koç Üniversitesi Kariyer Gelişim Merkezi’nde Kariyer Danışmanı olarak görev yaptı.

İstanbul Uluslararası Zerka Moreno Enstitüsünde Psikodrama Yardımcı Terapistlik eğitimi aldı. CTI Ko-Aktif Koçluk Programını Ocak 2013’te tamamladı. Koçlukta Gestalt  Metodolojisi Eğitim Programı ve Sanat Terapisi Atölye çalışmalarına devam ediyor.

Yeni görevinde işverenlerle ilişkilerin güçlendirilmesi, kampüs içi ve kampüs dışı işveren bağlantılı kariyer etkinliklerinin düzenlenmesi konularında çalışıyor. Kariyere hazırlık ve profesyonel gelişim konularında öğrencilere ve mezunlara yönelik seminerler organize ediyor.

linkedin-softcorner Elif Yamaç