İlkay Löker

Kariyer Gelişim ve Sektörel İlişkiler Danışmanı

İlkay, 16 yıllık deneyimi sırasında başlıca Telekomünikasyon, Moda & Perakende, Tüketim Ürünleri ve Danışmanlık sektörlerinde olmak üzere İnsan Kaynakları alanında Eğitmen, Danışman ve İK Müdürlüğü görevlerini yürüttü.

Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri alanında okurken aynı zamanda AIESEC bünyesinde çeşitli pozisyonlarda Yönetim Kurulu üyeliği yaptı.

Turkcell, Vodafone ve Tommy Hilfiger gibi firmalarda genel İK Yöneticiliği pozisyonlarında, Camper, Accessorize, Aldo, Joker gibi perakende markalarında ise Eğitim Müdürlüğü, Danışman ve Koçluk görevlerini yürüttü. 2009 yılında Türkiye pazarına giren Best Buy Elektronik firmasının kuruluşu ve pazara adaptasyonu sırasında Satış ve Geliştirme pozisyonunu yürüttü.

2016 yılında, Erickson International Koçluk Sertifika programını tamamladı.

Genel kariyer danışmanlığı, öz değerlendirme araçlarının yorumlanması, özgeçmiş/kapak yazısı gözden geçirme, mülakata hazırlık konularında öğrencilerle bir araya geliyor. Ayrıca UNIV101 Kariyerine Bugünden Başla Semineri ve UNIV123 Kariyer Yönetimi Dersini vermektedir.

linkedin-softcorner İlkay Löker