Seray Nâsırlı, GCDF

Kariyer Gelişim ve Sektörel İlişkiler Danışmanı

Seray, Eğitim Teknolojisi alanındaki doktorasına Bahçeşehir Üniversitesi’nde devam etmiştir. Galatasaray Üniversitesi Medya & İletişim Stratejileri programını, Bahçeşehir Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi yüksek lisansını ve Gazi Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler lisansını tamamlamıştır.

Koç Üniversitesi Öğretim Görevlisi’dir, Kariyer Planlama ve Yönetimi dersini vermektedir.

Öğrenciliği sırasında AIESEC’te Dış İlişkiler ve Pazarlama Koordinatörlüğü’nü yürütmüştür. Ardından telekomünikasyon, medya, danışmanlık-eğitim, kurumsal iletişim alanlarında yönetici ve eğitmen olarak çalıştı (Mobiltim, Yemeksepeti.com, Atel Telekomünikasyon, Radyo ODTÜ vd.). 5 yıla yakın bir süre Kurumsal İletişim ve Eğitim Direktörü olarak RNA Değişim Yönetimi (Danışmanlık-Koçluk) bünyesinde görev yaptı.

Bahçeşehir Üniversitesi’nde iki yıl boyunca MBA öğrencilerine “İnsan Kaynakları Yönetiminde İletişimin Kodları” dersini verdi. GCDF (Global Career Development Facilitator – Uluslararası Kariyer Gelişimi Danışmanlığı)  sertifikasını 2012’de aldı, 2016’da ADLER Koçluk Sertifika programını tamamladı.

AIESEC, JCI, TEGEP, Fütüristler Derneği gibi sivil toplum kuruluşlarında aktif görev almıştır. Halen TurkishWIN üyesi ve mentorudur.

Genel kariyer danışmanlığı, öz değerlendirme araçlarının yorumlanması, özgeçmiş/kapak yazısı gözden geçirme, mülakata hazırlık, MBA ve İş Okulları’na yönelik planlama konularında öğrencilerle bir araya geliyor.

linkedin-softcorner Seray Nasırlı