Birlikte Ne Yapabiliriz

İş-Staj İlanlarını Yayınlayın

Çalıştığınız veya sahibi olduğunuz kurumlardaki fırsatları Koç Üniversitesi öğrencileriyle paylaşmak isterseniz duyurularınızı Kariyer Gelişim Merkezi’ne ulaştırabilir, KUcareerlink İşveren Platformunu kullanarak size tanımlanacak hesap üzerinden süreci yönetebilirsiniz.

Bu platform üzerinden aranan çalışan özelliklerine göre filtreleme yapmak, bölüm-sınıf ayrımı yaparak gönderide bulunmak mümkündür.

İşveren süreçleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek için tıklayınız.

Kariyer Gelişim Seminerleri Konuşmacısı Olun

Kariyer Gelişim Merkezi olarak ve dönem dönem Mezun İlişkileri Ofisi ile de ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz öğrencilere yönelik deneyim paylaşımı ve kariyer hikayelerinin içeren seminerlere konuşmacı olarak dahil olmak isterseniz bizlere career@ku.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Koç Üniversitelilerle Bağlantıda Kalın

KU Mentor Mezun Platformu

Mentor Mezun Platformu, Mezunlarla İlişkiler Ofisi, Mezunlar Derneği, Kariyer Gelişim Merkezi ve Öğrenci Konseyi işbirliği ile yürütülen ve Koç Üniversitesi öğrencileri ile mezunları arasındaki iletişimi güçlendirmek için kurulmuş bir ağdır.

https://mezun.ku.edu.tr/mentor-mezun-agi/ linki üzerinden öğrencilerimiz okul e-mailleri, mezunlarımız ise LinkedIn hesapları ile sisteme girebilirsiniz.

Öğrenciler siz mezunlardan kariyer tavsiyeleri alabilir, bulundukları sektörlere dair sorularını iletebilir, deneme mülakat deneyimi talep edebilirler.