Kariyerinizi İleriye Taşıyın

Prova Mülakat Günleri ve Kampüste İşe Alım

Kariyer Gelişim Merkezi olarak her yıl Aralık ayında düzenlediğimiz Prova Mülakat Günleri, iş görüşme tecrübesi hiç olmayan/sınırlı olan ve bu konuda daha fazla deneyim kazanmak isteyen mezunlarımız da kapsar. Prova mülakatlar, işe alım hedefi içermeden, ilgili kurumların yetkilileri tarafından gerçek bir mülakat deneyimini modelleyerek ve sonrasında da sizlere geribildirim verilerek gerçekleştirilmektedir.

Kampüste İşe Alım Mülakatları ise iş hayatına henüz girmiş/girecek genç mezunlarımıza üniversite kampüsümüzde kurumlarla buluşarak; yarı-zamanlı ve tam-zamanlı pozisyonlar için mülakat yapma ve sonunda istihdam edilme fırsatı sunmaktadır. Genç yetenekleri şirketine kazandırmak isteyen kurumlar; son sınıf öğrencilerimiz ve genç mezunlarımız ile gerçekleştirdikleri bire bir veya grup mülakatları, sınav, vaka çalışmaları ve değerlendirme merkezi uygulamalarını da kampüsümüzde gerçekleştirmektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda, uygun bulduğunuz etkinliklere katılmanızı öneriyoruz.

Kariyere Hazırlık Seminerleri (Career Readiness Seminars)

Öğrenim hayatından henüz kurumsal yaşama geçmemiş veya kurumsal yaşamda yeni yol almaya başlamış siz mezunlarımızın becerilerini geliştirmek amacıyla katılabilecekleri seminerlerdir. Öngörülen bazı seminer başlıkları:

·   İş Arama ve Mülakat Becerileri

·   Mühendisler için Mülakat Becerileri

·   CV ve Kapak Yazısı Hazırlama

·   Profesyonel Ağ Oluşturma Becerileri

·   Profesyonel İmaj Yönetimi

·   Değerlendirme Merkezi Uygulamaları

·   Vaka Analizi Uygulamaları

·   Ticari Bakış Açısı ve İş Zekası

·   Farklı Kültürlerde İş Yapma Becerileri

Profesyonel Gelişim Semineri (“Advance In Your Profession” Seminars)

İş hayatı ve mesleki alanlar hakkında ilgi duyduğunuz veya uzmanlaşmayı düşündüğünüz konularda mesleki ön bilgi edinebileceğiniz seminerlerdir. Öngörülen bazı seminer başlıkları:

·     Yeni Başlayanlar için Küratörlük

·     Yatırım Bankacılığı

·     Yönetim Danışmanlığı

·     Finansal Analiz

·     Dijital Pazarlama

·     Reklamcılık ve Yaratıcı Yazarlık

·     Perakende Yönetimi

·     Kültür & Sanat Yönetimi

·     Lüks Marka Yönetimi

·     Tedarik Zinciri Yönetimi