Betül Semiz

İşveren İlişkileri ve Raporlama Kıdemli Uzmanı

Betül, Uludağ Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler eğitimi gördüğü sırada Erasmus programı kapsamında öğrenci değişimi için  Çek Cumhuriyeti’nde bulunan Mendel Üniversitesi’ne ve staj programı için İspanya’da bulunan Universidad Politecnica de Valencia Üniversitesi’ne gitti.

Universidad Politecnica de Valencia Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ofisi’nde Gelen Erasmus Öğrencileri Sorumlusu olarak çalıştı. Daha sonra Mart 2015 tarihinde Koç Üniversitesi Uluslararası Programlar Ofisi’nde Erasmus Gelen Öğrenci Danışmanı olarak göreve başladı. Kariyer Gelişim Merkezi ekibine Ekim 2016’da Kariyer Asistanı olarak katıldı. Kasım 2017 itibariyle İşveren İlişkileri ve Raporlama Uzman Yardımcılığı yaptı. Ocak 2018’den beri de İşveren İlişkileri ve Raporlama Uzmanı olarak görevini yürütmeye devam ediyor.

İşverenlerle ilişkilerin güçlendirilmesi, kampüs içi ve kampüs dışı işveren bağlantılı kariyer etkinliklerinin düzenlenmesi, Yeni Mezun İlk Adım Anketi ve raporlama süreçlerinin yürütülmesinde görev alıyor.

linkedin-softcorner Betül Semiz